niinii

You are here

Vastuvõtule tulemine

Vastuvõtule tulemine
Vastuvõtule tuleb tulla TÄPSELT oma ajaks, kanda kindlasti MEDITSIINILIST MASKI.
Perearsti või pereõe vastuvõtule palume alati ette registreerida telefonil 6084073. Kui vastuvõtule tuleb mitu isikut ühest perekonnast, palume panna vastuvõtuaeg IGALE PERELIIKMELE. Vastuvõtule registreerunud patsiente püüame teenindada võimalikult õigeaegselt. Meilidele vastame esimesel võimalusel, aga palun arvestada, et meilidele võib vastus tulla ka alles 2 tööpäeva jooksul. Meilile saab jätta informatsiooni ja küsimusi, mis ei vaja kiiret lahendust. Vastuvõtu aja registreerimise soov meilile on siis sobilik, kui sobivad kõik meie poolt pakutud ajad. Pikka meilisuhtlust sobiva aja leidmiseks ei ole mõistlik pidada.

Ägedalt haigestunud patsiendid saavad vastuvõtule perearstikeskusesse pöördumise päeval - link. Kui olete ootamatult haigestunud ja soovite vastuvõtule saada samal päeval, palume ka sellisel juhul ette helistada – võib-olla on samal päeval veel vabu vastuvõtu aegu või on keegi oma ajast loobunud, pereõde püüab igal juhul leida Teile vastuvõtu jooksul sellist aega, et peaksite võimalikult lühidalt ooteruumis viibima. Ägedalt haigestunud patsienti võib vastu võtta nii perearst kui pereõde.

Kui Teil on vastuvõtule aeg kinni pandud, kuid mingil põhjusel Te vastuvõtule tulla ei saa, palume sellest teada anda (samuti telefonil 6084073).

Reeglina tegeleme ühe vastuvõtu jooksul ühe probleemiga.

Kui Teil on oma tervisliku seisundi kohta palju küsimusi, on soovitatav need eelnevalt kodus kirja panna – sedasi ei ole ohtu, et midagi meelest ununeks ning perearst või pereõde saab murekohtadest kiire ülevaate. Võimalik, et kõikide küsimustega ei tegeleta ühe vastuvõtu jooksul, vajadusel saab teha plaani nendega tegelemiseks.

Vastuvõtule tulles palume riietuda selliselt, et vajaduse korral oleks lahtiriietumine kiire ja mugav.